برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071975
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان

مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس شاهد

مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس شاهد

  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس شاهد، ثبت نام و ویرایش اطلاعات مدارس شاهد، ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد
  • مدارک لازم برای ثبت نام مدارس شاهد، زمان و شرایط ثبت نام تلفنی مدارس شاهد، اطلاع از چگونگی ثبت نام و ورود به سامانه سجا
  • اطلاع از شهریه مدارس شاهد و زمان اعلام نتایج مدارس شاهد، معرفی مدارس برتر استان های کشور،
  • مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی ویژه ارتقاء معدل ، معرفی بهترین کتاب های کمک آموزشی ویژه ارتقاء معدل

برای مشاوره مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس شاهد از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس شاهد:

مدارس شاهد همانند مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی از جمله مدارس برتر کشور می باشند که همواره برای ورود به این مدارس بایستی دارای امتیازات خاصی باشید. یک تصور اشتباه که اکثر داوطلبان تحصیل در مدارس شاهد در ذهن خود دارند، این است که فقط خانواده های شهدا می توانند در این مدارس به تحصیل بپردازند، ولی حقیقت این است که اگر شرایط عمومی و اختصاصی لازم را داشته باشید، در این مدارس مورد پذیرش قرار خواهید گرفت.

از آنجایی که به نظر می رسد آگاهی از ضوابط، شرایط و نحوه ثبت نام در مدارس شاهد ضروری است، پیشنهاد ما این است که از مشاوران تحصیلی خانه مشاوره به منظور ثبت نام تلفنی مدارس شاهد راهنمایی بخواهید. مشاوران تحصیلی خانه مشاوره در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین و دقیق ترین اطلاعات را در زمینه ثبت نام مدارس شاهد در اختیار شما قرار می دهند.

شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی ثبت نام در مدارس شاهد را به مشاورین تحصیلی مرکز بسپارید.

ثبت نام و ویرایش اطلاعات تلفنی مدارس شاهد:

ثبت نام در مدارس شاهد در سه دوره اول ابتدایی پایه هفتم و پایه دهم صورت می پذیرد. به منظور ثبت نام مابین دانش آموزان شاهد و غیر شاهد تفاوت هایی وجود خواهد داشت و ثبت نام دانش آموزان شاهد در یک مرحله و غیر شاهد در دو مرحله انجام می پذیرد. ثبت نام در مدارس شاهد اینترنتی بوده و از طریق سامانه سجا انجام می پذیرد.

اگر در مرحله ای از ثبت نام، اطلاعات خود را به صورت اشتباه وارد نمودید، اصلاً نگران نباشید، کافی است که ویرایش اطلاعات خود را به مشاورین مرکز بسپارید.

از آنجایی که هر کاری نیازمند تخصص است، ثبت نام در مدارس شاهد نیز نیازمند آگاهی از برخی ضوابط و شرایط است. مشاوران خانه مشاوره می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، مفیدترین اطلاعات را در زمینه ثبت نام مدارس شاهد در اختیار شما قرار دهند.

ثبت نام و ویرایش اطلاعات تلفنی مدارس شاهد خود را به مشاورین مرکز بسپارید.

زمان و شرایط ثبت نام تلفنی مدارس شاهد:

با توجه به اینکه ثبت نام در مدارس شاهد در سه دوره اول ابتدایی، پایه هفتم و پایه دهم صورت می پذیرد، زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد متفاوت خواهد بود. آگاهی از زمان و شراط ثبت نام بسیار ضروری است، زیرا اگر در زمان تعیین شده اقدام به ثبت نام ننمایید، حتی اگر تمامی شرایط لازم را داشته باشید، شانس خود را از دست خواهید داد.

در ضمن همواره شرایط عمومی و اختصاصی به منظور ثبت نام  در مدارس شاهد در نظر گرفته می شود که داوطلبان بایستی با آگاهی کامل از تمامی ضوابط اقدام به ثبت نام نمایند.

پیشنهاد می کنیم که به منظور آگاهی از زمان، شرایط و ضوابط ثبت نام در مدارس شاهد با مشاورین خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

مدارک لازم و نحوه ثبت نام مدارس شاهد:

ثبت نام در مدارس شاهد به صورت اینترنتی انجام می پذیرد. در مرحله ی اول داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت نام مدارس شاهد، اقدام به ثبت نام نموده و در مراحل بعدی پس از بررسی امتیازات، داوطلبان می توانند نتایج نهایی را از طریق سایت شاهد، مشاهده نمایند.

از آنجایی که ثبت نام در مداس شاهد برای داوطلبان غیر شاهد نیز امکان پذیر است، مدارک مورد نیاز به منظور ثبت نام برای داوطلبان متفاوت خواهد بود.

به همین منظور پیشنهاد ما این است که به منظور آگاهی از مدارک لازم و نحوه ثبت نام مدارس شاهد با مشاوران متخصص تحصیلی خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

جدول امتیازدهی مدارس شاهد:

همان طور که ذکر نمودیم، دانش آموزانی که در تعریف شاهد قرار نمی گیرند، به منظور پذیرش بایستی علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی ، برخی امتیازات را نیز کسب نمایند. در جدول امتیاز دهی مدارس شاهد، امتیازات مرتبط با پذیرش ذکر شده است.

مشاوران خانه مشاوره با آگاهی از امتیازات جدول امتیازدهی مدارس شاهد می توانند مجموع امتیازات شما را در اختیارتان قرار دهند و از این طریق شانس پذیرش شما در مدرسه شاهد موردنظرتان را آنالیز و تحلیل نمایند. از آنجایی که انتخاب های شما در هنگام ثبت نام مدارس شاهد، محدود است ، پیشنهاد می کنیم که حتما با مشاورین متخصص ثبت نام در مدارس برتر خانه مشاوره ، تماس حاصل نمایید.

برای کسب آگاهی از جدول امتیازدهی مدارس شاهد و آنالیز و تحلیل امتیازات با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

شهریه مدارس شاهد:

علاوه بر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی، داوطلبانی که قصد ورود به مدارس شاهد را دارند، ولی در تعریف شاهد قرار نمی گیرند، معمولاً بایستی شهریه بیشتری نسبت به سایرین پرداخت نمایند. به سبب اینکه پیش بینی می شود شهریه مدارس شاهد، تغییر کند، پیشنهاد می کنیم که برای اطلاع دقیق از شهریه مدارس شاهد با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی از شهریه مدارس شاهد استان خود با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

اعلام نتایج مدارس شاهد:

از آنجایی که زمان ثبت نام در مدارس شاهد در سه مقطع اول ابتدایی، هفتم و دهم متفاوت است، به نظر می رسد که زمان اعلام نتایج مدارس شاهد نیز متفاوت باشد. از این رو از آنجا که پس از اعلام نتایج، سایت مدارس شاهد در صورت قبولی، بایستی به منظور ارائه مدارک به مدرسه مراجعه کنید، در صورت عدم اطلاع از نتایج، از ثبت نام نهایی جامانده و شانس خود را از دست خواهید دارد. به همین منظور آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج مدارس شاهد بسیار حائز اهمیت است.

پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج مدارس شاهد با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید.

معرفی مدارس برتر استان های کشور:

در صورتی که موفق به پذیرش در مدارس شاهد نشده اید، نگران نشوید. مدارس شاهد یکی از مدارس برتر کشور هستند، اما مدارس برتر دیگری هم مشغول به فعالیت هستند . شما می توانید برای ثبت نام در سایر مدارس برتر قدم بردارید. از جمله این مدارس می توان به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اشاره کرد.

پیدا کردن این مدارس در استان و محل زندگیتان ممکن است کمی دشوار به نظر برسد. برای راحتی شما و صرفه جویی در زمانتان ما به شما پیشنهاد می کنیم از مشاوران متخصص کمک بگیرید. مشاوران تحصیلی خانه مشاوره با اطلاعاتی دقیق و کامل می توانند در کمترین زمان به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند و اسامی مدارس برتر را در اختیار شما قرار دهند.

برای آگاهی از مدارس برتر استان های ایران با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی ویژه ارتقاء معدل دانش آموزان:

همان طور که ذکر کردیم اگر قصد ورود به مدارس شاهد و مدارس برتر کشور را دارید، بایستی امتیازات خاصی داشته باشید که یکی از مهم ترین این امتیازات، اخذ معدل عالی است. به همین منظور مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی ویژه ارتقاء معدل دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است.

یک مشاور متخصص تحصیلی با ارائه یک برنامه ی حرفه ای، مانند یک چراغ، راه را برای دانش آموز روشن می نماید. این بدین معنی است که نقش یک مشاور حرفه ای در کسب موفقیت دانش آموز، کمتر از خود دانش آموز نخواهد بود. تجربه یک مشاور حرفه ای به دانش آموز کمک می کند تا بتواند بر نکات مهم بیشتر تمرکز کند و همین امر موجب ارتقاء معدل خواهد شد. در واقع یک مشاور متخصص با ارائه یک برنامه حرفه ای به دانش آموز کمک می کند تا در کم ترین زمان ممکن به بیشترین بازدهی دست یابد.

یک برنامه ی حرفه ای برنامه ای است که نه تنها موجب خسته نشدن دانش آموز از مطالعه دروس نمی شود (به دلیل اینکه متناسب با روحیه هر فرد تنظیم می شود)، بلکه انگیزه دانش آموز را برای مطالعه افزایش می دهد.

اگر در جستجوی یک برنامه ی حرفه ای برای ارتقاء سطح معدل فعلی تان هستید، پیشنهاد می کنیم با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید.

معرفی بهترین کتاب های کمک آموزشی ویژه ارتقاء معدل:

علاوه بر داشتن یک برنامه حرفه ای مناسب، کتاب های کمک آموزشی نیز نقش مهمی در ارتقاء معدل خواهند داشت. اما از آنجا که در مورد هر موضوعی، تعداد فراوانی از منابع و کتب درسی وجود دارد، به نظر می رسد که شناسایی منابع و کتاب های کمک آموزشی برتر می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان، سریع تر از سایر منابع یاری کند.

در واقع با شناخت کتاب های کمک آموزشی برتر می توانید بدون صرف وقت زیاد به منظور مطالعه منابع بسیار، در کوتاه ترین زمان به بیشترین بازده دست یابید.

مشاوران متخصص تحصیلی می توانند بهترین کتب کمک آموزشی را به شما معرفی کنند. برای کسب آگاهی از بهترین کتب کمک آموزشی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.


برای مشاوره مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس شاهد از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس شاهد، ثبت نام و ویرایش اطلاعات مدارس شاهد، ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد
  • مدارک لازم برای ثبت نام مدارس شاهد، زمان و شرایط ثبت نام تلفنی مدارس شاهد، اطلاع از چگونگی ثبت نام و ورود به سامانه سجا
  • اطلاع از شهریه مدارس شاهد و زمان اعلام نتایج مدارس شاهد، معرفی مدارس برتر استان های کشور،
  • مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی ویژه ارتقاء معدل ، معرفی بهترین کتاب های کمک آموزشی ویژه ارتقاء معدل
شاید شما دوست داشته باشید.
// Hide Header on on scroll down var didScroll; var lastScrollTop = 0; var delta = 5; var navbarHeight = $('phone').outerHeight(); $(window).scroll(function(event){ didScroll = true; }); setInterval(function() { if (didScroll) { hasScrolled(); didScroll = false; } }, 250); function hasScrolled() { var st = $(this).scrollTop(); // Make sure they scroll more than delta if(Math.abs(lastScrollTop - st) <= delta) return; // If they scrolled down and are past the navbar, add class .nav-up. // This is necessary so you never see what is "behind" the navbar. if (st > lastScrollTop && st > navbarHeight){ // Scroll Down $('phone').removeClass('nav-down').addClass('nav-up'); } else { // Scroll Up if(st + $(window).height() < $(document).height()) { $('phone').removeClass('nav-up').addClass('nav-down'); } } lastScrollTop = st; }