برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071975
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید

برای ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره
9099071985
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 24
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان

مشاوره تلفنی اعلام نتایج استخدام آموزش و پرورش

مشاوره تلفنی اعلام نتایج استخدام آموزش و پرورش

 • اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش، زمان آزمون استخدام آموزش و پرورش ، شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش، منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش، سؤالات مصاحبه آموزش و پرورش
 • نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، تعداد نفرات مورد پذیرش آزمون استخدامی در آموزش و پرورش ، رشته های استخدامی آموزش و پرورش ، دفترچه استخدامی آموزش و پرورش، استخدام حق التدریس آموزش و پرورش
 • نحوه مصاحبه حضوری و مشاوره قبولی در مصاحبه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
 • پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش ، اخبار کارگزینی آموزش و پرورش ، استخدام در ارگان های دیگر
 • مشاوره تلفنی استخدام در آموزش و پرورش و مشاوره شغلی برای راه اندازی کسب و کار، شرایط و مراحل دریافت وام صندوق کارآفرینی

برای مشاوره تلفنی اعلام نتایج استخدام آموزش و پرورش و مشاوره شغلی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

اعلام زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش:

اخبار آزمون استخدامی ۹۷ ، از جمله موضوعات بسیار داغی است که مخصوصا اگر از طرف وزارت آموزش و پرورش مطرح شود ، توجه بسیاری از افراد را جلب می کند. از آنجایی که سازمان سنجش مجری برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش است ، این آزمون در گروه آزمون استخدامی سازمان سنجش قرار می گیرد. به منظور ثبت نام استخدام آموزش و پرورش بایستی نکاتی را بدانید که قصد داریم به بررسی دقیق آن ها بپردازیم.

پیرو اطلاعیه سایت سازمان سنجش ثبت نام متقاضیان آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش انجام می پذیرد و لازم است داوطلبان با مراجعه به این سایت و اطلاع از شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام در صورت احراز آنها در این آزمون ثبت نام نمایند.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش در نیمه اول تیرماه برگزار خواهد شد و کارت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش چند روز زودتر از زمان برگزاری آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مهلت ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش:

معمولا بازه ی زمانی خاصی (۵-۴ روزه) برای تمدید مهلت ثبت نام ثبت نام استخدام آموزش و پرورش در نظر گرفته می شود. ولی پیشنهاد می کنیم ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایید.

برای اطلاع از تاریخ آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش:

به منظور موفقیت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش همانند هر آزمون دیگری ، نیاز به منابع داریم. از جمله مهم ترین منابع درسی ، نمونه سوالات سال های پیش و سوالات شبیه سازی شده است. در واقع به داوطلبانی که وقت زیادی برای خواندن دقیق و مرور دروس ندارند ، پیشنهاد می شود که  بر روی بررسی نمونه سوالات آزمون ها و آنالیز و خلاصه نویسی آن ها تمرکز نمایند. این کار موجب می شود که ضمن شبیه سازی شرایط کنکور با انواع سوالات آشنا شوید و بتوانید با بررسی نقاط ضعف و قدرت خود، در کمترین زمان ممکن ، به بهترین شناخت و پیشرفت دست یابید.

به همین منظور پیشنهاد می کنیم که به منظور دریافت نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

معرفی منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش:

یکی از نگرانی های متقاضیان استخدامی آموزش و پرورش، قبولی در آزمون می باشد و این نگرانی با استفاده از منابع مناسب آزمون و یک برنامه ریزی صحیح و دقیق حل خواهد شد.  داوطلبانی که برای بار دوم یا بیشتر پشت کنکور مانده باشند حتما به این نتیجه رسیده اند که سپری کردن وقتشان بر روی برخی از منابع به دردنخور ، آن ها را به میزان زیادی از سایر رقیبانشان عقب انداخته است.

شناخت منابع برتر نقش بسیار زیادی در قبولی شما در هر آزمونی دارد. در واقع شناخت یک منبع مناسب به شما کمک می کند که با صرفه جویی در زمان برای مطالعه ی منابع نامرتبط، در کوتاه ترین زمان به بهترین نتیجه دست یابید و چندین قدم از رقیبانتان پیشی بگیرید. آزمون استخدامی آموزش و پرورش هم از این قائده مستثنی نیست. به همین منظور پیشنهاد ما این است که در اولین قدم شناخت درستی از منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش پیدا کنید.  به یاد داشته باشید که اصل دوم موفقیت در آزمون ، مرور منابع و خلاصه نویسی است.

استفاده از تجربیات مشاوران و مرور سؤالات نیز به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در روز آزمون استخدامی آموزش و پرورش نمره ی لازم را کسب نمائید. جهت شناخت بهترین منابع و موفقیت در آزمون می توانید با مشاورین تخصصی استخدامی آموزش و پرورش مرکز تماس بگیرید تا اطلاع دقیقی از منابع مناسب آزمون و نحوه ی صحیح برنامه ریزی را به شما آموزش دهند و شما را با نحوه ی گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی آشنا نموده تا شما با آگاهی کامل نسبت به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام نمائید و در نهایت بتوانید به راحتی در این ارگان استخدام شوید.

برای آگاهی از بهترین منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

تعداد نفرات آزمون استخدامی آموزش و  پرورش:

هر آزمون استخدامی در ایران دارای شرایط عمومی و اختصاصی جداگانه ای می باشد و هر متقاضی آزمون استخدامی باید شرایط عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی را داشته باشد تا بتواند نسبت به ثبت نام آن اقدام نماید.

تعداد نفرات آزمون استخدام آموزش و پرورش بر طبق آخرین اطلاعیه منتشر شده حدودا ۱۸۰۰۰ نفر است که ۳۰۰۰ سهمیه استخدامی از سال گذشته وجود دارد و مجوز جذب  ۱۵۰۰۰ معلم گرفته شده است.

پیشنهاد می کنیم که جهت اطلاع دقیق از شرایط استخدامی آموزش و پرورش با مشاورین استخدام آموزش و پرورش مرکز تماس حاصل فرمائید تا شما را راهنمایی نمایند.

شرایط استخدام آموزش و پرورش:

استخدام در وزارت آموزش و پرورش نیز همانند سایر سازمان ها دارای شرایط و ضوابطی است . از جمله شرایط عمومی استخدام در آموزش و پرورش عبارتند از:

 • داشتن تابعیت ایران
 • اعتقاد به دین مبین اسلام
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (برای آقایان)
 • عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
 • نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر

علاوه بر شرایط عمومی ، شرایط اختصاصی نیز برای استخدام شدن در سازمان آموزش و پرورش لازم است. شرایط اختصاصی ، شرایطی هستند که برای تمامی داوطلبان تعریف نمی شوند ، به همین منظور شما می توانید با بیان شرایط منحصر به فرد خود برای مشاورین متخصص استخدام آموزش و پرورش، از شرایط و ضوابطی که مختص شماست آگاهی های لازم را کسب کنید.

برای اطلاع از شرایط اختصاصی و عمومی استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ما تماس بگیرید.

استخدام حق التدریس آموزش و پرورش:

مطابق با اخبار کارگزینی آموزش و پرورش ، سازمان مدیریت و برنامه ریزی است که با اختصاص ردیف ، زمینه را برای استخدام آموزش و پرورش مهیا می کند. در واقع هدف از آزمون استخدامی آموزش و پرورش استخدام دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان است که بالواقع امید بر این است که برخی از معلمان حق التدریسی که دارای سابقه کاری نیز هستند ، نیز بتوانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش پذیرفته شوند.

اما با توجه به این که دو تعریف مجزا از معلمان حق التدریسی و نیاز سازمان آموزش و پرورش به نیروی حق التدریس وجود دارد و در این میان همواره ابهاماتی پیش می آید ، پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از تمامی شرایط ، ضوابط و پاسخگویی به تمامی سوالاتی که در مورد استخدام حق التدریس آموزش و پرورش در ذهن دارید ، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.
برای پاسخگویی به هرگونه سوال در زمینهاستخدام حق التدریسی آموزش و پرورش با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

مراحل ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش:

از جمله مراحل ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش این است که داوطلبان بایستی شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه را داشته باشند. از جمله شروط دیگر دارا بودن مدارک لازم به منظور ثبت نام است. از مهم ترین مدارک می توان به مدرک دال بر امتیازات و سهمیه های قانونی و مدرک تحصیلی اشاره کرد. لازم به ذکر است که فایل اسکن شده عکس در سایز و با کیفیت مناسب و پرداخت وجه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت اینترنتی نیز الزامی است.

برای آگاهی از مراحل ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

رشته های استخدامی آموزش و پرورش:

آگاهی از رشته های استخدامی آموزش و پرورش بسیار حائز اهمیت است . اما آنچه از این موضوع اهمیت بیشتری دارد ، آگاهی از رشته هایی است که مدرک آن ها مورد پذیرش سازمان آموزش و پرورش است. دلیل اهمیت این موضوع بدین خاطر است که اگر مدرک شما با مدارک تعریف شده توسط سازمان آموزش و پرورش تطابق نداشته باشد ، حتی اگر کارت اعتباری ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را هم خریداری نموده باشید ، قادر به ثبت نام نخواهید بود . به همین سبب پیشنهاد می کنیم که حتما پیش از اینکه اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش نمایید ، از اینکه آیا مدرک دانشگاهی شما مورد نیاز سازمان آموزش و پرورش است ، اطمینان حاصل نمایید.

مشاورین متخصص استخدام آموزش و پرورش مرکز می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن شما را در این امر راهنمایی نمایند.

برای آگاهی از رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش به منظور آزمون استخدامی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

دفترچه استخدامی آموزش و پرورش:

دفترچه راهنمای استخدامی آموزش و پرورش توسط سازمان اداری و استخدامی کشور با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور توسط سایت سازمان سنجش منتشر می شود. دفترچه استخدامی آموزش و پرورش شامل بخش های مختلفی مانند شرایط عمومی داوطلبان ، امتیازات و سهمیه های قانونی ، کد و عناوین شغلی و … است .

لازم به ذکر است که آگاهی از تمامی مندرجات دفترچه پیش از اقدام برای ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ضروری است. اما از آنجایی که این دفترچه درصفحات بسیار متعددی (۳۶۷ صفحه) تنظیم شده است ، پیشنهاد می کنیم برای صرفه جویی در زمان و برای اینکه در کوتاه ترین زمان ممکن به پاسخ تمامی سوالات خود دست یابید ، با مشاورین متخصص در زمینه استخدام آموزش و پرورش تماس حاصل نمایید.

برای دریافت دفترچه راهنمای آزمون استخدامی آموزش و پرورش و پاسخ گویی به هر سوالی در زمینه آزمون با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

نحوه مصاحبه حضوری و مشاوره قبولی در مصاحبه:

در آزمون استخدامی آموزش و پرورش بعد از امتحان کتبی کسانی که پذیرفته می شوند، می بایست برای مصاحبه حضوری آماده شوند. مصاحبه حضوری نقش بسیار مهمی در استخدام نهایی آموزش و پرورش دارد از این رو آمادگی برای مصاحبه حضوری و اطلاع از نوع سؤالات شفاهی کمک بسیاری به متقاضیان می کند. بدین منظور برای اطلاع از سؤالات شفاهی و نحوه مصاحبه به منظور افزایش شانس قبولی با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

استخدام در ارگان های رسمی دیگر:

همواره ارگان های مهمی در سال در بسیاری از رشته های تحصیلی اقدام به جذب نیرو می نمایند و فارغ التحصیلان در هر رشته می توانند در چندین ارگان نسبت به ثبت نام آزمون استخدامی اقدام نمایند. بنابراین توصیه می گردد که حتماً ابتدا از زمان و شرایط دقیق استخدامی تمامی نهادهای رسمی و غیر رسمی کشور مطلع شده و سپس نسبت به ثبت نام های استخدامی هر نهاد اقدام نمائید تا راه های زیادی جهت استخدامی داشته باشید و در نهایت در بهترین ارگان استخدام شوید و آینده ی درخشانی در حوزه شغلی و کاری برای خود رقم زنید.

برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام در ارگان های رسمی دیگر با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار:

بسیاری از افراد که مدام شغل خود را عوض نموده و به ثبات کاری پایداری نمی رسند به علت این می باشد که اطلاع دقیقی از شغل ها و مدیریت کسب و کار ندارند و بدون برنامه ریزی اقدام به انتخاب شغل می نمایند و درنتیجه به موفقیت در شغل و کسب و کار نمی رسند. بدین منظور توصیه می گردد که قبل از انتخاب هر شغل و ایجاد کسب و کار، یک مشاوره شغلی و کسب و کار داشته باشید تا بتوانید انتخابی درست داشته باشید و در نهایت بتوانید آینده ی شغلی و در خشانی برای خود رقم بزنید.

برای راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی یک سرمایه اولیه لازم است و کسانی که این سرمایه اولیه را ندارند، می توانند از وام صندوق کارآفرینی استفاده کنند. شرایط دریافت وام صندوق کارآفرینی و مراحل دریافت آن با توجه به شرایط سنی و نوع کاری که فرد راه اندازی می کند، متفاوت خواهد بود. با توجه به اینکه درخواست برای دریافت وام صندوق کارآفرینی در طی چند سال اخیر افزایش یافته به منظور تسریع در دریافت آن لازم است از شرایط و مراحل دریافت آن اطلاع کافی داشته باشید. از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و مراحل دریافت وام صندوق کارآفرینی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

توجه داشته باشید که جهت تحقق این امر می توانید از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرید.

اخبار لحظه به لحظه استخدام و عضویت در کانال تلگرام: 

فارغ التحصیلان پس از اتمام تحصیل خود به دنبال شغلی مناسب می گردند و همواره می خواهند اطلاع دقیقی از زمان استخدامی نهاد رسمی و غیر رسمی داشته باشند تا بتوانند نسبت به استخدامی نهادهای گوناگون در زمان مقرر اقدام نمایند.

بدین منظور در کانال مشاوره استخدام خانه مشاوره عضو شوید. 


برای مشاوره تلفنی اعلام نتایج استخدام آموزش و پرورش و مشاوره شغلی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

 • زمان ثبت نام آزمون استخدامی در آموزش و پرورش، زمان آزمون استخدام آموزش و پرورش ، شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش
 • قبولی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، تعداد نفرات مورد پذیرش آزمون استخدامی در آموزش و پرورش ، رشته های استخدامی آموزش و پرورش ، دفترچه استخدامی آموزش و پرورش ، استخدام حق التدریس آموزش و پرورش
 • نحوه مصاحبه حضوری و مشاوره قبولی در مصاحبه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
 • مهلت ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش ، اخبار کارگزینی آموزش و پرورش ، استخدام در ارگان های دیگر
 • مشاوره تلفنی استخدام در آموزش و پرورش و مشاوره شغلی برای راه اندازی کسب و کار، شرایط و مراحل دریافت وام صندوق کارآفرینی
شاید شما دوست داشته باشید.
// Hide Header on on scroll down var didScroll; var lastScrollTop = 0; var delta = 5; var navbarHeight = $('phone').outerHeight(); $(window).scroll(function(event){ didScroll = true; }); setInterval(function() { if (didScroll) { hasScrolled(); didScroll = false; } }, 250); function hasScrolled() { var st = $(this).scrollTop(); // Make sure they scroll more than delta if(Math.abs(lastScrollTop - st) <= delta) return; // If they scrolled down and are past the navbar, add class .nav-up. // This is necessary so you never see what is "behind" the navbar. if (st > lastScrollTop && st > navbarHeight){ // Scroll Down $('phone').removeClass('nav-down').addClass('nav-up'); } else { // Scroll Up if(st + $(window).height() < $(document).height()) { $('phone').removeClass('nav-up').addClass('nav-down'); } } lastScrollTop = st; }